Ajax wint TOTO KNVB Beker! Eerste prijs sinds 2014

Ajax wint TOTO KNVB Beker! Eerste prijs sinds 2014

Ajax heeft afgelopen zondag de KNVB Beker gewonnen! Dit is voor de Amsterdammers de eerste grote prijs sinds 2014. Ze wonnen met een dikke 4-0. Al was deze 4-0 redelijk eenvoudig te halen tegen Willem II. Ajax kwam wat langszaam op gang maar halverwege zat de vaart er goed in. Reden dus weer voor een

Ajax heeft afgelopen zondag de KNVB Beker gewonnen! Dit is voor de Amsterdammers de eerste grote prijs sinds 2014. Ze wonnen met een dikke 4-0. Al was deze 4-0 redelijk eenvoudig te halen tegen Willem II. Ajax kwam wat langszaam op gang maar halverwege zat de vaart er goed in.

Reden dus weer voor een feest! De huldiging is nog uitgesteld omdat Ajax zich eerst moet concentreren op de spannende Champions League finale. We hopen natuurlijk dat dit net zo’n succes word voor onze club!

Ajaxclub
Ajaxclub
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *