Ajax wint TOTO KNVB Beker! Eerste prijs sinds 2014

Ajax wint TOTO KNVB Beker! Eerste prijs sinds 2014

Ajax heeft afgelopen zondag de KNVB Beker gewonnen! Dit is voor de Amsterdammers de eerste grote prijs sinds 2014. Ze wonnen met een dikke 4-0. Al was deze 4-0 redelijk eenvoudig te halen tegen Willem II. Ajax kwam wat langszaam op gang maar halverwege zat de vaart er goed in. Reden dus weer voor een

Ajax heeft afgelopen zondag de KNVB Beker gewonnen! Dit is voor de Amsterdammers de eerste grote prijs sinds 2014. Ze wonnen met een dikke 4-0. Al was deze 4-0 redelijk eenvoudig te halen tegen Willem II. Ajax kwam wat langszaam op gang maar halverwege zat de vaart er goed in.

Reden dus weer voor een feest! De huldiging is nog uitgesteld omdat Ajax zich eerst moet concentreren op de spannende Champions League finale. We hopen natuurlijk dat dit net zo’n succes word voor onze club!

1 comment
Ajaxclub
Ajaxclub
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

1 Comment

 • Avatar
  gregg hawes  
  september 6, 2023, 4:38 am

  Hallo ,

  Ik zie uw website http://www.ajaxclub.nl en het is indrukwekkend. Ik vraag me af of advertentie-opties zoals gastpost, advertentie-inhoud beschikbaar zijn op uw site?

  Wat is de prijs als we op uw site willen adverteren?

  Opmerking: het artikel mag geen teken zijn als gesponsord of adverteren.

  Proost
  GREGG HAWES

  REPLY

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos